Ara

En İyi Arkadaşlık Siteleri ve Uygulamaları

Bu siteler sayesin de bizzat bir çok arkadaş edindim ve sizlere en iyi arkadaşlık siteleri paylaşacağım sizler için. Sizler de biliyorsunuz ki mobil uygulamalar da çok kullanılan uygulamalar arasında da tabi ki en iyi arkadaşlık siteleri yer almaktadır.


Telefonun da bu arkadaşlık uygulamaları olanlar hem yeni arkadaşlar yeni çevreler edinirken ciddi düşünmelere de sebep oluyor. Tabi bu arkadaşlık sitelerin de bir çok seçenek bulunuyor hal böyle olunca herkes istekleri doğrultusunda istediği uygulamaları kullanmaya başlıyor.


Dünya'nın bir çok yerinde kullanılıyor olması insanlar arasında köprü görevi görüyor bir nevi diyebilirim. Sözü fazla uzatmadan sizler için benim de kullandığım ve bir çok uygulamayı araştırdık ve sizler için en iyi olanı en çok işe yarayanı araştırdım sizin gibi aynı amaç uğrunda olan işte o en iyi arkadaşlık siteleri.


En İyi Arkadaşlık Siteleri ve Uygulamaları


Lavinsta Arkadaşlık Sitesi

Tinder

Müjjde Arkadaşlık Uygulaması

Happn Uygulaması

Badoo Arkadaşlık Sitesi

Lovoo

OkCupid

LinkedUp

Tango

Blendr

Skout

Banjo.com

Volye

Instamessage


En İyi Arkadaşlık Siteleri


Tabi uygulamalar dışında da arkadaşlık siteleri de var. Tabi bu önerilerimin hem sitesi hem de uygulamaları var işte sizler için son derece kapsamlı uygulamalar. Bir çok yönden en iyi arkadaşlık siteleri listemizin detaylı özelliklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.Lavinsta Arkadaşlık Sitesi


Lavinsta Arkadaşlık Sitesi
Lavinsta Arkadaşlık Sitesi

Lavinsta arkadaşlık sitesi Türkiye'de en yeni olan arkadaşlık sitesi çok kullanışlı ve profil doğrulama sayesin de kullanıcılarının beğenini arttırdı bu sayede çok tercih edilenler arasında olmayı başardı. Kalbinize dokunan kişileri gerçek profiller sayesin de oldukça güvenilir.


Tinder


Tinder En iyi arkadaşlık sitesi
Tinder

Siteler dışında çok kullanılanlar da var demiştik uygulamalar tabi ki bu uygulamalardan bir diğeri ise kısa zaman dilimin de oldukça başarılar elde etti 50 milyon kullanıcıya ulaşmış oldu. Kısaca en çok kullanılan ve iddialı uygulamalardan biri haline geldi. Telefonlarda olan konum özelliği sayesin de adresinize en yakın mesafede bulunan adayları buluyor ve sizlere sohbet etme imkanı sunuyor.


Müjjde Arkadaşlık SitesiArkadaş siteleri arasında olan bir diğeri ise Müjde arkadaşlık sitesi, bir nevi Instagram gibi resim paylaşımlar yaparak bir çok kişiye gösteriliyor ve istediğiniz kişi ile canlı sohbet edebilir aynı zaman da oyun oynayabilir detaylı aramada da yapabilirsiniz.


Happn Uygulaması


Happn Uygulaması
Happn Uygulaması

Yakın konumda bulunan diğer arkadaşları bulmanızda kolaylıklar sağlıyor. Bu özellik sayesin de tabi beğendiğiniz biri var ise ve oda bu uygulamayı kullanıyorsa rahatça bulabilirsiniz o arkadaşınızı.


Badoo Arkadaşlık Sitesi


Badoo arkadaşlık sitesi
Badoo

Badoo tanışma siteleri arasında liderler arasında diyebilirim. Tüm Dünya'da çok kullanıcıya sahip. Bir çok özellik bu uygulama da zaten var diğerlerin de vakit harcamayım diyorsanız bu uygulama tam size göre.


Lovoo


Lovoo
Lovoo

Çevrenizde ki kullanıcılar ile tanışmanıza olanak sunan 40 milyondan fazla kullanıcısı ile Lovoo profillere eklenen ilgi alanları ve etiketler sayesinde eşleşmeler sağlıyor. Bu sayede Lovoo en iyi arkadaşlık siteleri listesinde olmayı hak etmiş durumda.


OkCupid


OkCupid
OkCupid

En çok da ABD'de kullanılan uygulama ise, Tinder ve Happn uygulamalarında bulunan özelliklere sahip. T