Ara

En İyi 10 Elektrikli Süpürge

En iyi elektrikli süpürge modelleri araştırdık sizler için. Temizlik insanın doğasından gelir sonuçta ve temizlik için bir çok araç kullanırız elektrikli süpürge de bunlardan biri, evimizde yada yaşam alanlarımızda da en çok tercih edileni de tabi ki listemizin ana başlığı yani en iyi elektrikli süpürgeler. Yüzlerce marka ve modeller var ve kafamız karışıyor hal böyle olunca bizde sizler için en iyi elektrikli süpürgesi modelleri listeledik.En İyi 10 Elektrik Süpürgesi Tavsiyeleri


Dyson Big Ball Allergy 2 Elektrik Süpürgesi

Philips Marathon Ultimate XB9125/07 Elektrik Süpürgesi

Bosch BGL6POW1 ProPower Elektrik Süpürgesi

Samsung VC07R302MVP Elektrik Süpürgesi

Electrolux EUS8X2DBT Ultra Silencer

Arnica Tesla Premium Elektrikli Süpürge

Fakir Ranger 890 W Elektrikli Süpürge

Electrolux Powerforce Epf62Ist Elektrikli Süpürge

Nilfisk Meteor MBLU Elektrikli Süpürge

Karaca Vantuz 8 Rosegold Elektrik Süpürgesi


En İyi Elektrik Süpürgesi TavsiyeleriEn iyi elektrik süpürgesi olarak biliyorsunuz ki bir çok çeşidi var bunlar şarjlı, toz torbalı, sulu ve kablosuz olanlarıdır. Bizde sizler için bu listede en çok olumlu yorum ve puan toplayan aynı zaman da fiyat ve performans konusunda oldukça uygun fiyatlı marka ve modellerden bahsettik.


Dyson Big Ball Allergy 2 Elektrik SüpürgesiMotor Gücü: 600 W

Emiş Gücü: 153 AW

Ses Seviyesi (Db): 80

HEPA Filtre: Var

Su Haznesi: Yok

Toz Torbasız


Elektrik süpürge tavsiyen var mı dendiğinde Dyson markasını duyarsınız mutlaka. Tüm süpürge özelliklerine sahip süpürge çeşitleri üretiyor. Emiş gücü oldukça güçlü, dayanıklı ve kolay kullanım için tasarıma sahip. Bu süpürge kullanılan zemine göre kendini ayarlayarak güç aktarımı yaparak kolay temizlik sunuyor. 1 saat kadar çalışabiliyor aynı zaman da devrilme söz konusu olduğunda tekrar eski konumuna otomatik geliyor. Astım veya alerjisi olanlar için de toz ve partikülleri ortadan yok eder.


Philips Marathon Ultimate XB9125/07 Elektrik SüpürgesiMotor Gücü: 650 W

Emiş Gücü: 153 AW

Ses Seviyesi (Db): 75

HEPA Filtre: Yok

Su Haznesi: Yok

Toz Torbasız

Garanti Süresi: 24 AY


En sevilen markalarkan Philips marathon çok olumlu yorumlar alan ve çok tercih edilmektedir. Yüksek güç sayesinde tüm pisliklerden kurtulabilirsiniz aynı zaman da düşük sesi sayesinde kimse rahatsız olmaz. PowerCyclone 10 sistemi kullanarak güçlü emişe sahip aynı zaman da kullandığı NanoClean teknolojisi ile toz oluşmasına karşı, özel filtre ile ince tozlara bile tahammül bile etmez. Allergy H13 filtre sistemi, alerjisi olanlar, bebeği olanlar yada hayvan severler için çok tercih edilen modellerden.


Bosch BGL6POW1 ProPower Elektrik SüpürgesiMotor Gücü: 850 W

Ses Seviyesi (Db): 76

HEPA Filtre: Var

Su Haznesi: Yok

Toz Torbalı


Toz torbası olsun diyenler için bir model. PowerProtect teknolojisi sayesin de turba başlık ile vakum gücü arttırılmış ve uzun süreli vakuma sahip. Evde ki havadan daha temiz hava çıkışı sunuyor olması tercihler arasında. Toz torbası doluyken bile performansını kaybetmiyor ve bu sizi saatlerce temizlik yapmanızdan kurtarıyor güçlü emiş gücü sayesin de aynı yeri tekrar geçmenize bile gerek kalmayacak bir tasarım diyebilirim.Samsung VC07R302MVP Elektrik SüpürgesiEco Özelliği: Var

Emiş Gücü Ayarı: Var

Hepa Filtre: Var

Ses Seviyesi: 79.3 dB

Toz Haznesi Kapasitesi: 2,5 Lt

Toz Torbası yok

Garanti süresi 2 yıl


Beş adıma sahip filtre sayesin de eviniz temiz ve sağlıklı bir havaya sahip ve aynı zaman da 2,5 litre toz toplama haznesi ile oldukça başarılı. Toz haznesini tek tuşa basarak boşalta sağlaması da ayrı bir avantaj. Filtreleri kolaylıkla yıkayabilir ve güçlü emiş gücü ile eviniz tertemiz olur. Bence şimdiye kadar listelediklerim arasında fiyat performans konusunda oldukça başarılı ve olumlu yorumlara sahip. 3 Özel başlık sayesin de parkelere, halılara ve perde yada duvarlar için aksesuar tutuculara sahip. 2 Yönlü park sayesinde kolayca saklanır ve ergonomik sap tasarımı ile eliniz bile yorulmayacak artık.


Electrolux EUS8X2DBT Ultra SilencerMotor Gücü: 600 W

Ses Seviyesi (dB): 61

Süpürge Türü: Toz Torbalı

Hepa Filtre: Var

Toz Torbası: Var


Air teknoloji sayesin de ekstra sessiz tasarımlar üreten Electrolux bir italyan markası. Filtrelerini yıkayabilir ve hijyenliğini koruyabilirsiniz. Uzun kablosu ve manevralar sayesinde rahat temizlik sunar. Sert zeminler de özel başlık ile büyük performans sağlamaktadır.


Arnica Tesla Premium Elektrikli Süpürge-750 W</