Ara

En İyi Giyim Siteleri

Güncelleme tarihi: Haz 19

En iyi giyim siteleri, ucuz giyim siteleri, güvenilir giyim siteleri arayanlar için bir liste hazırladık. Bizlerin barınma ve beslenme gibi ihtiyaçların dışında giyinme ihtiyaçlarımız için mağazalar tercih edilirken günümüz internet ve teknoloji olmasıyla beraber alışkanlıklarımızda internetten alışveriş üzerine tercih haline gelmeye başladı. Giyim siteleri de son yıllarda çok tercih edilmeye başladı iade, değim ve bir çok avantajlar sayesinde benim de tercih ettiğim en iyi giyim sitelerini sizlerle paylaşacağım.


En İyi Giyim Siteleri


Boyner Giyim sitesi

Morhipo

Tozlu Giyim sitesi

Trendyol

SefaMerve Giyim sitesi

Modanisa Giyim sitesi

Sportive

KoraySpor

Denizbutik

Madamızbir


En İyi Giyim Siteleri


Bu listede özel bir giyim listesi tavsiye etmeyeceğim. Bu listede bu sitelerin bir çok markanın bu sitelerde ürünlerini satışa çıkarmış durumda tabi bir çok site var fakat dediğim gibi zaten tavsiye ettim sitelerde diğer sitelerin mağazaları açık ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz.


BoynerBoyner 1981 yılından beri hizmet veren Türkiye'nin çok büyük alışveriş markası haline gelmiştir. En başlarda mağazaları sayesin de müşterilere hizmet verirken tüm politikasını kalitesini online olarak taşımış durumda. Sitesin de kadın markaları, kozmetik, ev eşyaları ve çocuk giyim ürünleri mevcut. Boyner de ciddi indirimler yapılmaktadır takip edin derim.


Morhipo


Morhipo
Morhipo

Boyner'e bağlı 2011 yılında kurulmuş başarılı alışveriş sitelerindendir. Yaptığı kampanyalı satışlar ile ön plana çıkmıştır. Marka giyim ürünlerinde seri soru kampanyaları mevcut özellikle. Sitenin ana sayfasında tüm indirimli ürünlere ulaşabilir takip edebilirsiniz ve kategorilerin de ise sezon kategorisine de bakmanızı öneririm. Erkek giyim olarak ta öncelikli olarak takım elbise kategorisine de bakmanızı öneririm.


Tozlu


Tozlu
Tozlu

Tozlu Türkiye'de internetten alıveriş dendiği zaman akla gelen isimlerdendir. 2001 yılındın sonra oldukça başarılı yerlere gelmiş durumda giyim listesinde olmasının nedeni ise benimde çok alışveriş yapmam olduğundan özellikle bayan giyim konusunda oldukça başarılıdır. Ayrıca sezon indirimleri sayesinde çok tercih ediliyor. Uygun fiyatlı bir çok ürün yelpazesine sahip tavsiye ederim.


Trendyol


trendyol
trendyol

Türkiye'nin son yıllarda çok popüler olmasıyla tanınmış durumda. Bütün markaları mağaza haline getiren trendyol da yüzlerce küçük mağaza sahipleri ile de karşılaşabilirsiniz. Özellikle kullanıcı sayısı daha çok kadınlardan oluşmaktadır. Özellikle çocuk giyim kategorisini takip etmenizi isterim. Siteye üye olarak beğendiğiniz ürünleri yada ilgi duyduğunuz alanı favori listenize alabilir böylece oluşabilecek tüm kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.


Sefamerve


SefaMerve
SefaMerve

Yıllardır Tesettür konusunda emin adımlarla ilerleyen sefamerve oldukça çok memnun kitleye sahip. Kaliteli ürünlerin ve markaların satışları ile çoğu zaman stoklar hemen bitiyor. Bütçenize uygun kampanyalardan haberdar olmak için takip etmenizde yarar var. Yeni gelen ürünlere ve çok satan kategorilere de göz atmanızı öneririm.


Modanisaİstanbul da merkezi bulunan ve 2010'dan sonra hizmet vermeye başlayan modanisa yıllar geçtikçe çok tercih edilen tesettür giyim alışveriş sitesi haline gelmiş durumda. Özellikle başörtüsü alanında ve rakiplerinden farkı büyük beden konusunda da oldukça başarılı tesettür giyim siteleri arasındadır.


Sportive


sportive
sportive

40 yıldır giyim sektöründe emin adımlarla yürüyen firma, Sportive adını 2005 yılından beri kullanıyor. Uzun yıllardır da oldukça ciddi müşteri memnuniyeti sağlamış durumda. Ünlü büyük markaların da satışını yapıyor ve kampanyalar için takip edebilirsiniz. Kadınlar için kaliteli taytlar çok tercih edilmektedir.


KoraySpor


KoraySpor
KoraySpor

Korayspor çok eski bir kuruluşa sahip diyebilirim. Spor giyim alanında oldukça başarılı ve 2005 yılından beri internetten hizmet vermeye başladı. Dünya da en iyi markalar ile anlaşarak müşterilerine en iyi fiyat garantisi vermeye çalışmıştır. Site bay bayan çocuk spor kıyafetleri ve spor alanınız ile ilgili de arama gerçekleştirebilirsiniz.


DenizButik