Ara

En İyi İş Arama Siteleri

En iyi iş arama siteleri gerçek anlamda yardımımıza koşan siteler olması çok iyi ben de işsizler kervanın da dolaşan insanlardandım. İş aramak bulmak gerçek anlam da çok zor o yüzden sizler için iş arama sitelerini listeledim umarım işsiz kalmazsınız Allah yardımcınız olsun. İş aramak ve başvurular olumsuz olması insanları sinire, strese sürüklüyor. Öncelerde kapı kapı dolaşmak ve CV bırakmak iyi bir yoldu fakat işsizler rekabeti olduğundan dolayı rakiplerimizin önüne geçebilmemiz için kurumsal sitelerden başvurular yapmalısınız.


En İyi İş Arama Siteleri


Linkedin

Kariyer.net

Indeed

Yenibiriş

Eleman.net

Careerjet

Secretcv

Bigumigu

İsbul.net

İşkur

ElemanUzmanı.com

ElemanOnline.com.tr

Unisbul.com

İşinOlsun.com

Jooble.org

Cvlogin

Toptalent.co


En İyi İş Arama SiteleriGüvenilir iş ilan siteleri olması gerekir ki bir çok bilgimiz dışarıya aktarılmasın. Bu listede farklı özelliklere sahip bir çok iş bulma sitelerinden bahsedeceğim.


Linkedin

Linkedin
Linkedin

Linkedin iş verenler ve iş arayanlar için 2002'den beri hizmet veren dev bir buluşma sitesi. Bu site ile kurumsal firmalar ve profesyonel firmalara ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitede biyografinizi sürekli güncel tutarak başarılarınızı ekleyebilirsiniz. CV'nizi profilinize ekleyebilir iş verenler için oldukça vazgeçilmez SV portföy dikkat çekecektir. İlk zamanlar iletişime geçmeniz zor olabilir iş verenler açısından fakat zamanla en iyi şirketler ile görüşebilmenizi sağlayacak dev bir platform diyebilirim.


Kariyer.net


Kariyer
Kariyer

Mutlaka herkes kariyer de iş aramıştır diye düşünüyorum çünkü çok ziyaretçisi var. Türkiye de en büyük sitelerden ve binlerce iş ilanı var alanınız ve uzmanlık alanınızla alakalı işlere ulaşabilirsiniz. Şirket hakkında ve pozisyonlar hakkında detaylı bilgilere ulaşmanızda oldukça kolay. Başvurular yapıldıktan sonra şirketlerin yetkilileri başvuruları değerlendiriyor ve pozisyon ile eşleşirseniz site ile yada iletişim bilgileriniz ile iletişime geçiyorlar.


Indeed


indeed
indeed

Dünya da en büyük iş ilan sitesidir. İş portalları için de çok kapsamlı bir gelişmiş site diyebilirim. Başvurularınızı hemen yapar sonuçları site üzerinden görebilirsiniz. Siteye 250 milyon olması büyük olduğunu ispatlıyor. Tabi şirket hakkın da bilgiler de edinme şansınız var.


Yenibiriş


Yenibiriş
Yenibiriş

Bu site ise yerli sitelerden hemen hemen çok eski iş ilan sitesidir. Fakat sade olmadığından o kadar kullanışlı bir tasarımları yok. Fakat tabi en iyi iş ilan listemiz de olmasının nedeni alanlara göre aramalar yaparak çok iş ilanın olmasından kolayca bulabilirsiniz. İşinizi bu site de bulabileceğinizden eminim.


Eleman.net


Eleman.net
Eleman.net

Bu site ise iş veren ve iş arayanlar için 2005 yılından beri hizmet veren siteler arasın da. Sitesin de 300 bini aşkın iş ilanı bulunmaktadır. Bu sizin iş bulma ihtimalinizi kolaylaştırır. Genel de mavi yakalar için iş ilanları ile karşılaşacaksınız.


Careerjet


Careerjet
Careerjet

İş arama sitesi değil de iş arayanlar için google gibi arama motoru diyebiliriz bu site için. Son zamanlar da oldukça çok kullanılıyor diyebilirim. Site tarama yaparak sizin için 60 bin site de tarama yaparak size en uygun iş ilanlarını gösteriyor. Bu demektir ki tek tek siteleri gezmekten ise bu site ile işiniz oldukça kolaylaşıyor. 90 dan fazla ülke de hizmet verdiği için yurt dışı işi arayanlar için oldukça akıllı avantajlar sunuyor.


Secretcv


Secretcv