Ara

En İyi Isıtıcı TavsiyesiEn iyi ısıtıcı tavsiyesi olarak sizlere tavsiyeler de bulunacağız. Sizi sıcak tutacak en iyi ısıtıcı tavsiyeleri verdik aşağıdan tüm marka modelleri inceleyebilirsiniz. Kış aylarında ısınmak için en kolay yol elektrikli ısıtıcılardır.


Hep kullanışlı hem de bulunduğunuz yeri hızlı ısıtabilmek için en kolay yolu elektrikli ısıtıcılar cam balkon, teras yada kafeler de çok tercih edilen seçenekler arasında. Ancak konforlu kullanımlar için ısıtıcı modelleri hakkında bilgi sahibi olmakta fayda var.


Isıtıcı Çeşitleri


Infrared Isıtıcılar

Konvektör Isıtıcılar

Fanlı Isıtıcılar

Yağlı Radyatör

Cam Panel Isıtıcı


En İyi Isıtıcı Tavsiyeleri


Ufo S/2900 W Duvar Tipi Isıtıcı

Fakir Housgerate Turbo Plus Elektrikli Isıtıcı

Vigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital

Kumtel KS-2760 2200 W Mini Şömine Isıtıcı

Raks Pf 20 Terra Elektrikli Fanlı Isıtıcı

Kuas Isp Glass 700 Siyah Cam Elektrikli Panel IsıtıcıIsıtıcı Çeşitleri


Isıtıcı tavsiyelerin de bulunmadan çok tercih edilen ve çok satan memnun kullanıcıların kullanımı olan ısıtıcı tavsiyeleri vermek istiyoruz. Bu tavsiyeler ile en iyi alternatifleri değerlendirme şansımız olacaktır.


Infrared Isıtıcılar


Infrared ısıtıcılar adını çalışma yapısından alıyor. Kızılötesi ışınlar ile temas ettiğ yeri hızlı ısıtan tiptir. Tabi bu tip ısıtıcı bulunduğunuz ortamı ısıtmaz yakınında durmak gerekir ve kapatınca etkisiz hale gelir. en iyi çözümler olarak açık alanlar için ideal bir kullanım sanıyor hızlı ısıtmak için.


Konvektör Isıtıcılar


Ortamın havasını ısıtır konvektör ısıtıcılar soğuk havayı hapsederek ısıtıp ortama üfler. Bu performans ile ortamın ısısını uzun süre saklamasını sağlar. havada doğal dolaşım yaparak çalışır eğer kullanacağınız alan büyük ise kapasiteleri büyük olanları tercih etmekte fayda var.


Fanlı Isıtıcılar


Daha çok küçük ortamlar için tercih edilir fanlı ısıtıcı modelleri havayı ısıtmazlar fan ile kendi sıcaklıklarını direk havaya üfleyerek çalışır. Daha çok yedek ısınma çözümü olarak tercih ediliyor.


Yağlı Radyatör


Yağlı radyatörler dışarıya ısı salan ve havayı kurutmadığı için çocuklu aileler için ideal bir çözüm olarak görülüyor. Kalorifer peteğine benzer yağlı radyatör modelleri çok ilgi duyuyor. İçerisin de yağ bulunduğundan elektrikle ısıtıldığı için yağların peteklerin içinde dolaşım yaparak sıcaklık koruması ile prensip edinir.


Cam Panel Isıtıcı


Evlerde Sıkça kullanılıyor artık yeni çıkması ile beraber. Güneşten ilhamlı olarak cam yüzeyin ısıtılmasıyla ısı verir. Enerji ve çevre dostudur.En İyi Isıtıcı Tavsiyeleri


Ufo S/2900 W Duvar Tipi Isıtıcı


Ufo S/2900 W Duvar Tipi Isıtıcı tavsiyesi
Ufo S/2900 W Duvar Tipi Isıtıcı

Ebatları: 9 x 19 x 108 cm

Kapalı Alanlarda Önerilen Isıtma Alanı: 30 m²

Açık/ Yarı Açık Alanlarda Isıtma Alanı: 20 m²

İnfrared Elektrik Gücü: 2900 W

Termostat Desteği: Var

Duvar ve Tavan Montajı: Var


İnfrared ısıtıcı özelliğine sahip kısa zaman içinde ısı yayarken bulunduğunuz ortamda önce insanları ısıtır.

Enerjiyi tasarruflu kullanması ön planda olan ısıtıcı havanın nem dengesini bozmadan sağlıklı bir yaşam sunuyor.

Koku yapmayan model havada bulunan partikülleri de yakması söz konusu bile değil.

Alüminyum tasarımı ile UFO Star ısıtıcının sağlamlığını ve cihaz paslanmaz hal alıyor.

Kolay kontrol düğmeleri ile ısıyı ayarlayabilirsiniz ve havanın belli bir sıcaklıkta kalmasını sağlayabilirsiniz.

Bakteri ya da mikroorganizma oluşumunu engellerken infrared teknolojisinden faydalanıyor.


Fakir Housgerate Turbo Plus Elektrikli Isıtıcı


Fakir Housgerate Turbo Plus Elektrikli Isıtıcı tavsiyesi
Fakir Housgerate Turbo Plus Elektrikli Isıtıcı

Motor Gücü: 800W/1200W/2000W/400W-2400W

Ürün Tipi: Elektrikli Isıtıcı

Devrilme Emniyeti: Var

Ebatlar: 16 x 48 x 68 cm

Aşırı Isınmaya Karşı Koruma: Var


Başarılı yapısı ve rahat kullanımı ile gözleri üstüne çekmiş olan Fakir Housgerate RF-09 9 Dilim Turbo Plus Elektrikli Isıtıcı, olumlu yorumlar toplamayı başarmış. Çok satılanlar arasında olan ısıtıcı 4 tekerleğe sahip ve istediğiniz yöne taşıyabilirsiniz.


Halojenli yağlı radyatör fazla ısınmaya ve düşmeye karşı koruma ve kapanması için sensörler ile tasarımı yapılmış. Sessiz çalışan, ısı ayarı yapılabilen, ortamı konforlu şekilde ısıtan Fakir Housgerate Turbo Plus Elektrikli Isıtıcı performans konusunda başarılarını çok satarak çok puan ve yorum alarak zirveyi almış durumda.


Vigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital


Vigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital tavsiyesi
Vigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital

Ebatlar: 450 x 900 x 80 mm

Elektrik Gücü: 2500 watt

Gerilim: 220 V

Akım: 4,5 A

Frekans: 50-60 Hz

Ağırlık: 9,03 kg

Çocuk Kilidi: Var


Elektrikli Panel Konvektörlerin kısa zamanda ısınmaları, boyut bakımından az yer işgal etmesi ve hafif olması üstün avantajlarıdır. Isıtıcı içine de bulunan rezistans üzerindeki alüminyum kanatçıklarla ısınma yapılır. Gövdenin alt kısmında bulunan kanallardan içeriye giren soğuk hava rezistansın ısınan kanatları içerisinden geçerek ön kapak üstündeki hava kanallarından sıcak hava olarak ortama çıkar. Bu sayede hava doğal taşınma yaparak bulunduğu ortama sıcak ısı sağlar. Piyasadaki bazı ısıtıcı modellerin aksine sadece ışın gören yerleri değil tüm kısımları homojen şeklinde ısı yayar. Tasarıma baktığımız zaman dekoratif görünüme sahip olması gözden kaçmıyor değil.


Benzer modellere oranla oldukça fazla olan konvektör yüzey kısmı sayesinde eşit ısı dağılımı oluşturarak havada ki tozu yakmaz , kötü koku yapmaz ve yaşam alanınızı daha ferah olmasını sağlar. Sağlığa zararlı bir kimyasal madde bulunmamaktadır.


Vigo Elektrikli Panel Konvektör ’de güvenli kullanıma önem verilmiştir. "Elektrikli Panel Konvektör" markasın da duvara, yere sabit ve taşınabilir ayaklı modeller mevcuttur ve kutusun da hepsi mevcuttur.


3 yıl garanti, konvektör ürün grubunda, rezistans ve elektrik aksamı için geçerli Ürünün diğer parçaları 2 yıl garanti süresi mevcuttur.


Kumtel KS-2760 2200 W Mini Şömine Isıtıcı


Kumtel KS-2760 2200 W Mini Şömine Isıtıcı tavsiyesi
Kumtel KS-2760 2200 W Mini Şömine Isıtıcı

Elektrik gücü: 2200 W

Isıtma tipi: Quartz

Enerji Tüketimi: A sınıfı

Flament (tüp) sayısı: 4

Tel sarımı: Elipsodial

Termostat Desteği: Var

Hız Ayarı: Var

Isı Ayarı: Va