Ara

En İyi Nargile Tütünü

Güncelleme tarihi: Ağu 7

En iyi nargile tütünü denedim 2020 yılında tattığım en iyi nargile tütünü inceleyeceğiz. Evet bu 10 aromaya geçmeden önce özellikle üzerinde durmak istediğim bir konu var. Bu benim için 2020 yılında içtiğim en iyi nargile tütünü listesi değil sadece 2020 yılında ilk defa denedim Yani ilk defa 2020 yılında içtiğim aromaların sıralaması lütfen yanlış anlaşılma olmasın.


En İyi Nargile Tütünü


Mitya Sex Bam Nargile Tütünü

Tumbaki Nargile Tütünü

Adalya MİT Nargile Tütünü

Ona Cocopine Nargile Tütünü

Jibiar Nargile Tütünü

Jibiar Turkish Mastic

Mitya Death Kiss Nargile Tütünü

Jibiar Amor Mio Nargile Tütünü

Ona Momento Nargile Tütünü

Jibiar Cold Passion Nargile Tütünü


Mitya Sex Bam Nargile TütünüAslında bildiğimiz vivident aroması incelemesinde yapmıştık çok beğenerek içtim ben bu sene vivident böyle flash aromalı ben seviyorum bunu da bunda sonra içeceğim aramalar arasına kattım. Eğer sizde vivident seviyorsanız Mitya Sex Bam aroması çok güzel bence deneyebilirsiniz.


Tumbaki Nargile Tütünü


Tumbaki Nargile Tütünü
Tumbaki Nargile Tütünü

YouTube'da bir incelemesini yapmadım ama Instagram'da incelemesini yaptığım bir marka tumbaki markası şu an bandrol olarak Türkiye'de satılmıyor. Yalnız bu da çok Alman Almanya'da satışlarını görüyorum güzel Marka kaliteli ürünleri var tütün kesimleri son derece başarılı doğal ürünler kullandıklarından bahsediyorlar.


Tumbaki firmasının Crane Melon aroması ve Crane Melon aroması tatlı sulu kavun anlamına geliyor kavunu seviyorsanız eğer başarılı bir ürün yalnız biraz sıkıntı şu var 40 30-45 dakika sonra hafif ekşime tadı geliyor bu ekşimeyi sevenler var. Ben daha çok tatlı kavun aromasını devam etmesini tercih ederdim. Eğer dediğim gibi kavunu seviyorsanız bunu da deneyebilirsiniz.Adalya MİT Nargile TütünüBiraz değişik gelecek size belki hani sadece nane aroması neden hani sıralamaya girer diye yalnız Adalya'nın MİT aroması tatlı bir nane ve bu tatlı naneyi ben yani gerçekten beklentim aldığım daki beklentimden çok da üzerine çıktı. Ben bunu sek olarak içebiliyorum yani Sadece bütün luleyi komple nane doldurup çeviriyorum ve çok güzel çok hoşuma gidiyor ayrıyetten karışımlar da son derece güzel bir tat katıyor.


Benim 8 numarama girdi Adalya Mit sizde de bakabilirsiniz tercih edebilirsiniz adale marka satan genel olarak sevilen bir marka ve bu arada limiti benim aldığım 250 gramlık kavanoz şeklinde olanlardan bulması biraz zor ama bulursanız Bence kaçırmayın. Sevdiğim markalardan ve bir çok incelemesini yaptığı marka olan Jibiar markasından olacak.Jibiar Dejavu Jibiar belki bir markasında en çok tercih edilen ürünlerinden biri kavun nane baskın bir aroması var karpuz da var galiba içeriğinde ama içerken gerçekten kavun ve nane geliyor sadece. Son derece Fresh son derece güzel bir aroma zaten dedim Jibiar'ın en çok satan ürünlerinden biri.


Ona Cocopine Nargile Tütünü


Ona Cocopine Nargile Tütünü
Ona Cocopine Nargile Tütünü

YouTube'da incelemesini yaptığımız marka olan ona markasına ait

bir ürün ona markasının cocopine aroması. Cocopine aromasında ne var. Hindistan cevizi ve ananas ağırlıklı hindistancevizi aroması anası daha çok hissedeceksiniz böyle ananaslı meyve suyu aroması alacaksınız.


Ona Cocopine aromasını ben son derece beğendim etrafında alanlarda beğendi bir tek Ona markasına gelen eleştirilerden biri her kutu birbirini tutmuyor bir kutu iyi iken diğer kutu iyi gelmiyor diyebiliyorlar ben de katılıyorum bu arada bu firma yetkililerine iletmiştim ve umarım düzeltirler.


Büyük bir firma ona Markası bundan sonra inşallah düzeltirler bu kalite standart olması gerekiyor her kutunun bana gelen kutu ve diğer arkadaşlarıma gelen kutular güzeldi ama dediğim gibi Instagram'dan farklı yorumları almıştık ben gayet severek içtiğim bir Aroma ve değişik bir tat değişik bir aroma bu sene gene içtiğim aramalardan listeme giren aromalardan biri.


Jibiar Nargile Tütünü


Jibiar Nargile Tütünü
Jibiar Nargile Tütünü

Jibiar markası var bu liste de Jibiar markasını daha duyacaksınız ben kalitesi olarak Jibiar'ın çok iyi olduğunu düşünüyorum yani birçok aromasının çok iyi olduğunu düşünüyorum. 2020 versiyonlarında biraz bozdu diyorlar Ben hala da içtiğim aromalarda başarılı buluyorum zaten satış rakamları da Jibiar'ın yüksek.


Jibiar Turkish Mastic


Jibiar Turkish Mastic
Jibiar Turkish Mastic

Turkish mastic gene adale MİT gibi hem sade hem karışımlı içebileceğiniz bir aroma normal bir damla sakızından farklı damla sakızı aroması olarak geçiyor daha çok falım sakızı gibi şimdi normal damla sakızının biraz da tatlı olabiliyor daha değişik bir tat alabiliyorsunuz ama Turkish Mastic'de tam olarak falım sakızı aromasını alacaksınız daha böyle sert ve bir damlası kız aroması.


Hatta o kadar sert karışımlarda şöyle bir sıkıntı var sizlere önerim ya yüzde on bile koysanız baskın geliyor diğer aromayı öldürüyorlar yani çok baskın Yani dokundursanız yüzde 5 koysanız bile o bir tatlı güzel bir aroma katacaktır ama ben sek bile içiyorum severek içtiğim güzel bir aroma oldu benim de hatta yani kutu bitirdim ikinci kutuyu aldım ve Turkish mastik aromasını ben de severek içiyorum.


Mitya Death Kiss Nargile Tütünü


Mitya Death Kiss Nargile Tütünü