Ara

En İyi Oyun Klavyeleri

En iyi oyun klavyeleri siz Tutkulu oyuncular için, kaliteli bir klavyenin önemini anlayacaksınız. Harika bir oyun deneyimi sağlamak için en iyi oyun klavyeleri lazım klavyenin sağlam olması, hızlı ateşleme tuşlarına sahip olması ve düşük seslerinin olması gerekir. En iyi oyun klavyeleri aynı zamanda oyun alanınıza uyacak iyi bir boyuttadır ve RGB aydınlatma ve özel kısa yol tuşları gibi ekstra avantajlara sunar.

Rekabetçi düzeyde performans arıyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi oyun klavyeleri listemizi deneyin.


En İyi Oyun Klavyeleri


Redragon S101 Kablolu Oyun Klavyesi

Razer Ornata Chroma Oyun Klavyesi

NPET K10 Oyun Klavyesi

Havit Kablolu Oyun Klavyesi


Redragon S101 Kablolu Oyun Klavyesi


Bu ergonomik tasarımlı oyun klavyesi harika bir combo satın alımdır. Mükemmel bağlantı sağlamak için uyumlu bir arkadan aydınlatmalı fareyle birlikte gelir. Ayrıca yedi farklı RGB aydınlatma modu ve dört arka ışık parlaklık seviyesi içerir. Bu combo, uzun oyun seansları için ihtiyacınız olan konforu sağlayan entegre bir bilek desteği ile birlikte gelir.


Klavye Özellikleri


RGB arka ışığı: Var

Arka aydınlatma parlaklık ayarı

25 tuşlu rollover

5 makro tuşuna sahip

Windows tuş kilidi: Var

Lazer baskılı, asla takılmayan tuş başlıkları mevcut.


Mouse Özellikleri:


3200 DPI

10g çalıştırma kuvveti

Dayanıklı pürüzsüz TEFLON besleme pedleri

5 programlanabilir düğme

Ayarlanabilir DPI-800/1600/2400/3200 /

10 milyon kez tuş basma ömrü veriyor.


Razer Ornata Chroma Oyun Klavyesi


Bu klavye, uzun oyun seansları sırasında konforu en üst düzeye çıkarmak için yumuşak bir bilek yastığı ile birlikte gelir. Ayrıca, klavyenin geri kalanıyla desteği hizalamanın tahmin çalışmasını ortadan kaldırmak için yerleşik mıknatıslara sahiptir.

Mıknatıslar ayrıca bilek desteğinin artık ihtiyaç duyulmadığında kolayca çıkarılabilmesini sağlar.


Membran mekanik ile buluşur. Her iki dünyanın en iyisini alın. Yumuşak dokunuşuyla yumuşak dokunuşuyla Razer ornato, hızlı ve keskin bir mecha-membran yazma deneyimini sunuyor. Ayrıca, kullanımı inanılmaz derecede rahat. Yepyeni Razer Mecha-Membran kauçuk kubbenin yumuşak tamponlu dokunuşunu , her tuş vuruşu için hızlı harekete geçirmeyi sağlayan mekanik bir düğmenin net dokunuşla birleştirir.


Hızlı Aktarımlar için Mıd-Heıght keycaps Razer Ornata Chroma, hareketlerinizin kaydedilmesi için gereken süreyi kısaltmak ve parmaklarınınız her vuruş arasında tek bir konturu kaçırmadan serbestçe hareket etmesine izin vermek için daha kısa süren, özel olarak tasarlanmış bir tuş kilidine sahiptir.


Razer Chroma tarafından güçlendirilen Razer Ornata Chroma inanılmaz ışık efektleri yaratmanın ve sergilemenin ötesine geçiyor. Etkileşimli oyun içi efektlerle klavyenizin oyununuza tepki vermesiyle daha sürükleyici bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Razer Ornata Chroma için özel olarak tasarlanan bu bileklik desteği oyun marotanlarının ne kadar yoğun olursa olsun her zaman rahat olmanızı sağlayan ergonomiye sahiptir.NPET K10 Oyun Klavyesi


Bu oyun klavyesi, bol miktarda kullanıma dayanacak şekilde üretilmiştir. Ağır hizmet tipi metal ve ABS yapı ve çift vuruşlu enjeksiyon kalıplı tuş kapakları gibi özelliklerle yüklüdür. Yorgunluğu önlemek için ellerinizi daha rahat bir pozisyonda tutan iki katlanır sehpa ile birlikte gelir.

Aydınlatma: Var

Bağlantı: Kablolu

Bilek Desteği Yok

Dili: Türkçe Q

Fonksiyon Tuşları: Yok

Klavye Tipi: Mekanik ve ürünün 24 ay garanti belgesi mevcut.

Havit Kablolu Oyun KlavyesiBu tak ve çalıştır oyun klavyesi ve fare kombinasyonu, uzun saatler süren oyun oturumları için idealdir. Yedi RGB aydınlatma modu ile yapılmıştır yada çok rahatsız edici bulursanız ışıkları kapatılabilirsiniz. Bu combo hem Windows hem de Mac ile uyumludur ve diğer giriş cihazlarıyla birlikte iyi çalışır.0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör