Ara

Uygun Fiyatlı Süper Ruj Önerileri

Güncelleme tarihi: Haz 7

Uygun fiyatlı ruj önerileri için tavsiyeler de bulunacağım arkadaşlar işte uygun fiyatlı ruj öneri listem. Bu liste de olan tüm ürünler çok satan ve çok olumlu yorumlar alan modeller olacak umarım memnun kalırsınız çünkü bende kullanıyorum hepsini.


Uygun Fiyatlı Ruj Önerileri


Maybelline Color Sensational 893- Gone Greige

Pastel Classic- 64

Pastel daylong lipcolor Kissproof 30

Golden Rose Longstay Liquid Matte 03

L'oreal Color Riche Matte Addiction 634

Maybelline Super Stay Matte Ink Pioneer 20

Sleek Matte Me Metallic

Biota 59 Elements Matt Lip Gloss Burgundy

Golden Rose Matte Metallic Lip Crayon 08

Flormar Silk Matte 02

Flormar Silk Matte 07

Wet'N Wild- Bare It All

Maybelline Color Sensational- 975 Divine Wine


Uygun Fiyatlı Ruj Önerileri


Bu modeller bir başka online satın alabilirsiniz link bırakacağım arkadaşlar.


Maybelline'in 'Color Sensational 893 Gone Greige'


Maybelline'in 'Color Sensational 893 Gone Greige'
Maybelline'in 'Color Sensational 893 Gone Greige'

Bu ruju keşke daha önce keşfetmiş olsaydım. Mutlaka 'Mac Muadilleri' videoma Stone'in muadili olarak eklerdim. Tam olarak Mac Stone gibi çok çok soğuk alt tonlu bir kahverengi. Matlığı mükemmel, L'oreal'in rujunun yapısına çok benziyor.

Sürümü harika, kalıcılığı çok güzel. Bir tek L'oreal kadar kremsi değil ama yine tabii ki sürümü çok kremsi. Matlığı Mac'in rujlarının matlığına çok çok benziyor harika bir ruj!


Bu şekilde soğuk kahve alt tonlu, uygun fiyatlı bir ruj arayanlar Mac Stone almayıp mutlaka gidin, bunu alın. Bayılacaksınız!


Pastel Classic- 64


Pastel Classic- 64 En iyi ruj
Pastel Classic- 64

Pastel'in en klasik ambalajlı ruju. Zaten serinin ismi de 'Classic' Bu seriden bu kadar güzel bir rujun çıkabileceği hiç aklıma gelmezdi. Bu seri beni çok şaşırttı.

Son dönemlerdeki en trend siyahlar, lacivertler, yeşiller de bu seride var ama... 64 rengi gerçekten tam bir kış ruju!

Hani kış, yaz ayırmak istemiyorum rujlarda ama ben de olsam bu ruju sonbaharda ve kışta sürerdim. Mükemmel bir bakır kahve. İçerisinde harika ışıltıları var. Sürümü çok güzel, kolay.


Kokusu çok pudra pudra kokuyor. Ben pudra kokan rujları sevdiğim için beni rahatsız etmiyor ama.. kokulu rujlara karşı hassasiyeti olanlar çok sevmeyebilir.

Minicik minicik ışıltıları olan, tam bir bakır kahve. Sonbahara ve kışa çok yakışır.

Her tendeki kişiye çok yakışır. Esmerlere de çok yakışır, kumrallara da çok yakışır ama özellikle kahve tonlu Toprak tonlu makyajlarda mükemmel bir bütünlük sağlayacak, harika, eşi benzeri bulunmayacak bir ruj!


Pastel daylong lipcolor Kissproof 30


Pastel daylong lipcolor Kissproof 30 En iyi ruj
Pastel daylong lipcolor Kissproof 30

Büyük ihtimalle bu ruju bulmanız çok kolay olmayabilir. Çünkü ben de bunu çok zor bulmuştum. Böyle çok stokları tükenen, tercih edilen ve popüler olan bir ruj; Pastel'in Daylong Lipcolor Kissproof'larından 30 rengi. Gerçekten güzel bir renk. Normalde ben bu kadar koyu rujlar hiç kullanmamama rağmen bu ruju ben de makyajlarıma çok yakıştırıyorum.


Özellikle böyle birazcık daha gold tonlu göz makyajı yapıp bunu sürdüğünüz zaman... harika bir gece makyajı oluyor! Yani o şekilde bir baloya, bir galaya her yere katılabilirsiniz. Tek başına çok iddialı ve güzel duran bir ruj! Eğer bulabilirseniz, bu tonlardan hoşlanıyorsanız kaçırmayın derim. Pastel'in likit-mat rujlarının yapısı hızlı şekilde dudağa oturan rujlardan. O yüzden sürerken biraz hızlı ama dikkatli hareket etmeniz gerekir. Ya da direkt hiç risk almadan bunun tonlarına benzeyen bir dudak kalemini önceden sürerseniz de çok daha kusursuz bir uygulama yakalayabilirsiniz.


Golden Rose Longstay Liquid Matte 03


Golden Rose Longstay Liquid Matte 03
Golden Rose Longstay Liquid Matte 03

Golden Rose'in Longstay Liquid Matte Lip Sticklerini zaten bir çoğumuz kullanıyoruz. Bunlar da genelde böyle hep kasa kenarında, kavanozların içerisinde olan küçük boyları. Ben bunun hiç büyük boyunu görmedim bu arada. Şansa ufak boyunu görüp, almıştım. Bu da soğuk alt tonlu, içerisinde çok hafif grilik ve birazcık da morluk barındıran bir ruj.


Golden Rose'un aslında likit-mat rujlarını seviyorum ama birazcık dikkatli sürmek gerekiyor çünkü çok hızlı dudağa oturan bir ruj olduğu için Eğer eliniz çok pratik değilse likit mat rujlarda ve özellikle Golden Rose'un bir rujunu aldıysanız

mutlaka öncesinde bir dudak kalemi sürmenizi öneririm.


Ama gerçekten çok harika ve çok farklı bir renk. Biraz değişik. Yine dudağınızın rengine göre farklılık gösterecektir mutlaka. Benim dudaklarımın renkleri çok beyaz olduğu için

gerçekten burada ne görüyorsam dudağımda da aynı rengi görüyorum.


Ama belki dudağınızın kendiliğinden tatlı bir pembeliği varsa rengi birazcık daha değişik durabilir. O yüzden bu ruju merak ediyorsanız şöyle mutlaka biraz elinize alıp, deneyerek bakmanızı tavsiye derim.


L'oreal Color Riche Matte Addiction 634


L'oreal Color Riche Matte Addiction 634
L'oreal Color Riche Matte Addiction 634

L'oreal'in Color Riche Matte serisinden 634 Greige Perfecto diye bir ruju var. Buna da bayılıyorum. Zaten yapısını anlatmıştım, sürümü harika. Bunun kahvesini çok seviyorum. Normalde böyle sıcak kahveler birazcık daha dişleri sarı gösterebiliyor soğuk alt tonlu rujlara göre ama enteresan şekilde bu çok sıcak, tatlı bir kahve gibi olmasına rağmen kesinlikle dişleri sarı göstermeyen bir ruj. Yine her türlü makyajınızla harika uyum sağlayacak bir ruj.


Sıcak kahve alt tonlu bir rujum olsun ve her makyajımla ben bunu uydurayım diyorsanız 634 Greige Perfecto'yu bence çok çok beğenirsiniz çünkü ... her tendeki, her saç rengine sahip birçok kişide gördüğüm üzere herkese çok yakışıyor.


Maybelline Super Stay Matte Ink Pioneer 20


Maybelline Super Stay Matte Ink Pioneer 20
Maybelline Super Stay Matte Ink Pioneer 20

Şimdi en karmaşık duygular hissettiğim ruj ile devam ediyorum.

Son dönemlerde de biliyorsunuz Maybelline Superstay Matte diye bir seri çıkarttı. Likit-mat rujları. Çok seveni de var, hiç sevmeyeni de var. Şimdi ben aradayım. Birincisi; bugüne kadar kullandığım en güzel kırmızı ruj! Çok net söylüyorum! Renk olarak en güzel kırmızı ruj. Bendeki 20 rengi, Pioneer rengi.

Mükemmel bir kırmızı! Hani kırmızının çok tonu vardır ya; mavi alt tonlusu var, turuncu alt tonlusu var... bir tanesi dişi beyaz gösteriyor, öteki sarı gösteriyor, öteki hiç gitmiyor

pembe alt tonluları var. Mesela bana hiç gitmez pembe alt tonlu kırmızılar.


Yani şu dünyada kullanabileceğiniz bence en risksiz ve herkese çok eminim net yakışacak bir kırmızı tonu. Fakat... Pigmentasyonu mükemmel, inanılmaz derecede opak. Tek bir fırça darbesiyle bütün dudağınızı kaplıyor. Bu özellikleri gerçekten bu ruju mükemmel kılan özellikler. Dudak çizgilerinize dolma ihtimali yok çünkü zaten yapı olarak hiç öyle bir ruj değil. Çok kremsi.


Fakat şu yapış yapışlığı beni çok üzüyor. Yani şu yapış yapışlığı olmasa şu rujun gerçekten bugüne kadar kullandığım en harika likit-mat ruj olarak ilan edeceğim ama o yapış yapışlık hiçbir şekilde gitmiyor. Ama bu kırmızı ruj için o yapışkanlığa da ben katlanıyorum. Gülü seven dikenine katlanır misali. Sadece yapışkanlık dışındaki bütün özelliklerine bayılıyorum. Gerçekten kırmızısı mükemmel! Tek bir kırmızı ruj almak istiyorsanız o yapışkanlığı göze alın ve gerçekten bu ruju alın.


Sleek Matte Me Metallic


Sleek Matte Me Metallic
Sleek Matte Me Metallic

Likit-mat rujların ilk popüler olduğu dönemde Sleek'İn mat ruju oldukça popülerdi o da. Hatta Gratislerde falan bu kadar kolay bulamıyorduk, yurt dışından falan getirtiliyordu. Şimdi artık yeni serisi Matte Me Metallic. Bu dönemde özellikle makyajda, rujlarda, ojelerde metalik etkileri fazlasıyla göreceğiz.

Hatta likit-mat rujların üzerine sürülebilen daha metalik tonlarda parlatıcılar da oldukça popüler olacak.


O yüzden kendinizi metalik yansımalara şimdiden alıştırın. Ben Sleek'in bu serisinin Volcanic 1043 rengini gerçekten çok beğendim. Çok tatlı bir lila tonu, içerisinde böyle hafif yeşilimsi, hafif altınımsı yansımalar var. Tek dezavantajı çok opak bir ruj değil. İçerisine hava kaçırmadan, aplikatörü ile güzelce karıştırıp almanız gerekiyor.


İlk sürdüğünüzde böyle çok opak bir duruş beklemeyin. Biraz kat kat, üst üste sürmeniz lazım ama son bittiğinde gerçekten... yüzünüzü çevirdiğinizde çok güzel ışıltılar barındıran, çok farklı bir ruj olduğunu göreceksiniz. Ben oldukça beğendim.

Far olarak da aynı zamanda çok merak ediyorum.

Bakalım far olarak da göz kapağımda nasıl duruyor? Bunu denedikten sonra mutlaka görüşlerimi sizlerle paylaşırım.