Ara

En iyi 16 Bronzer Önerisi

En iyi 16 bronzer önerisi vereceğim arkadaşlar. Bu listede hem uygun fiyatlı hem de yüksek fiyatlı en iyi bronzeri sizler için inceledim. Umarım faydalı bulursunuz ve bu liste sayesinde doğru bronzlaştırıcı pudranızı bulmuş olursunuz. Aynı zaman da çok satılan ve çok olumlu yorumlar toplayan marka önerileri olacak genel olarak.


En iyi 16 Bronzer Önerisi


Uygun Fiyatlı Ürünler:

Golden Rose Bronzing Terra Powder

Rival De Loop Young Sun Powder Bronzer

Wet N Wild Color Icon Bronzer

H&M Bronzing Powder

Essence Sun Club Matt Bronzing Powder

Flormar Bronzing Powder Face& Body

Alterra Bronzing Powder


Yüksek Fiyatlı Ürünler:

MAC Fruity Juicy Bronzer

Make Up Forever Pro Bronze Fusion

Guerlain Terracotta Sun Trio Bronzer

Benefit Hoola Bronzer

NARS Laguna Bronzer

Burberry Warm Glow Bronzer

Chanel Les Beiges Bronzer

Bobbi Brown Bronzing Powder

Shiseido Bronzer


Golden Rose Bronzing Terra Powder


En iyi bronzer Golden Rose Bronzing Terra Powder
Golden Rose Bronzing Terra Powder

Diğer pudralardan farkı aslında 15 koruma faktörü içeriyor olması. Hafif de bir kokusu olan pudra. Fakat çok açık tenliyseniz çok soğuk alt tonlu bir pudra olmadığı için sizde biraz turuncu durabilir ama orta tenlilerde ve esmerlerde güzel duran bir pudra. Kesinlikle sürümü çok kolay. Çok homojen şekilde dağılıyor ve ciltle çok güzel bütünleşerek çok doğal duruyor.


MAC Fruity Juicy Bronzer


En iyi bronzer MAC Fruity Juicy Bronzer
MAC Fruity Juicy Bronzer

Mac'in yeni koleksiyonunun pudrasını da denedim sizler için. İlk açtığınız zaman gerçekten tam bir kontür pudrası gibi duruyor. Oldukça soğuk rengi. Fakat yine teniniz çok açıksa çok turunculuk barındırmamakla beraber kahvesinin tonu biraz koyu kalabilir. Yoğun da bir ürün, pigmentli bir ürün olduğu için doğru bir fırçayla uygulamanız lazım. Çok hızlı şekilde cilde oturuyor ilk fırça darbesiyle dolayısıyla hani sürüp hızlı bir şekilde dağıtarak cildinizde homojen bir görüntü elde edebilirsiniz. Ama onun dışında orta tenliler ve esmer tenliler için son derece uygun ve kalıcılığı da oldukça yüksek bir pudra.

Rival De Loop Young Sun Powder Bronzer


En iyi bronzer Rival De Loop Young Sun Powder Bronzer
Rival De Loop Young Sun Powder Bronzer

Uygun fiyatlı bronzlaştırıcı pudralar arasında sanırım hem en uygunu hem de en sevdiklerimden biri oldu kesinlikle Rival De Loop'un Young serisinden Sun Powder. Her ten rengi çok rahatlıkla bu ürünle kontür yapabilir. Çok açık tenliyseniz bile rahatlıkla kontür yapabilirsiniz. Çünkü içinde turunculuk barındırmıyor ki baktığınızda sanki turuncu alt tonlu bir pudraymış gibi duruyor.


Pigmentasyonu çok yüksek değil ama açık tenliler için aslında bu biraz da artı diyebilirim. Artıra artıra gittiğiniz zaman gerçekten son derece doğal çok homojen ve doğal bir görüntü elde ediyorsunuz bu pudrayla.


Make Up Forever Pro Bronze Fusion


En iyi bronzer Make Up Forever Pro Bronze Fusion
Make Up Forever Pro Bronze Fusion

Yapısı sert bir ürün. Diğer bahsettiğim ürünler gibi yumuşak değil. Yani fırçaya aldığınız anda böyle hemen yanağınızda ürünü göremiyorsunuz ve dolayısıyla yapısı yumuşak olmayan bir ürün olduğu için çok homojen şekilde dağıtamıyorsunuz. O yüzden biraz üründen böyle azar azar alıp artırarak gidiyorsunuz ve sert fırça hareketleriyle istediğiniz şekli verebiliyorsunuz. O yüzden hani böyle günlük makyajlarda yumuşak bir görünüm değil aksine daha sert kontürler için kullanabileceğiniz bir ürün.


Rengi de yine çok soğuk alt tonlu değil. Beyaz tenlilerde bence tezat kötü durmuyor ama yine de çok soğuk. Küllü kahve diyemeyiz, daha sıcak alt tonlu. Ama orta tenlilerde, buğday tenlilerde ve esmerlerde gerçekten çok güzel duracağından eminim. Haliyle bu arada diğer pudralara göre yapısı çok yumuşak olmadığı için ve tozutmadığı için de kalıcılığı son derece yüksek.


Wet N Wild Color Icon Bronzer


En iyi bronzer Wet N Wild Color Icon Bronzer
Wet N Wild Color Icon Bronzer

Wet N Wild markasının 15 koruma faktörlü Color Icon bronzlaştırıcı pudrası. Sert yapıya sahip bir ürün dolayısıyla çok hani yumuşak fırça darbeleriyle ve yumuşak bir fırçayla homojen şekilde dağıtmak çok mümkün olmayacaktır. Turuncu alt tonlu olduğu için de direk böyle hani yüzünüze yapışıyor dolayısıyla daha sert hareketlerle ürünü cildinize dağıtmanız gerekiyor.


Aynı zamanda hafif bir Shimmery Efekt olduğu da yazıyor. Baktığınız zaman ürünün üzerinde minik ışıltı taneleri görüyorsunuz ama cildinizde kesinlikle görmüyorsunuz. Dediğim gibi turuncu alt tonlu bir ürün. Çok fazla kontüre uygun değil.

Ama açık tenliler allık olarak da değerlendirebilirler.


Guerlain Terracotta Sun Trio Bronzer


En iyi bronzer Guerlain Terracotta Sun Trio Bronzer
Guerlain Terracotta Sun Trio Bronzer

Bronzlaştırıcı pudraların şahıyla devam ediyorum. Guerlain'ın Terracotta'sı. Dünyanın en güzel kokan pudrası kesinlikle bu. Açıp açıp kokluyorum kendi parfümü kokuyor. Gördüğünüz gibi 3 rengi içeren bir pudra bu. İsterseniz en açık ve şuradaki soğuk kahve ile de kendinize kontür yapabilirsiniz. Ama genel olarak 3'nü birbirine karıştırdığınızda da zaten en açık tenlisinden en koyu tenlisine kadar çok doğal duracak çok homojen şekilde dağılan yumuşacık yapıya sahip harika bir pudra. Çok güzel kokuyor.


H&M Bronzing Powder


En iyi bronzer H&M Bronzing Powder
H&M Bronzing Powder

H&M bronzlaştırıcı pudra. Aslında yapısını ve homojen durmasını çok sevmekle beraber en açık renginin bile çok koyu olduğunu söylemeliyim. Yani açık tenliler bunu yine kontür pudrası olarak bence çok değerlendirmemeliler. Çok azar azar alarak allık olarak kullanabilirler. Çünkü enteresan şekilde kızıl yada soğuk bir alt tonu yok. Bununda koyu böyle pembeye kaçan pembe alt tonlu bir koyu kahverengi diyebilirim rengine. O yüzden belki kışın hem göz makyajlarınızda değerlendirebilirsiniz eğer böyle bir pudrayı almak istiyorsanız. Hem de allık olarak kullanabilirsiniz. Çünkü yapısı gerçekten çok güzel ve aslında çok doğal duruyor yumuşacık bir ürün.


Benefit Hoola Bronzer


En iyi bronzer Benefit Hoola Bronzer
Benefit Hoola Bronzer

Bu inceleme dosyasında olmazsa olmaz olabilecek tek bronzlaştırıcı pudra sanırım Benefit'in Hoola'sı. Aslında ben size ikisini de inceledim. Hem Hoola'yı inceledim hem de Hoola'nın yenisi Hoola Light'ı da inceledim. Hoola Light çıkana kadar ben yine zaten kontürlerimi ve cildimi ısıtmak için kullanıyordum, Hoola'yı. Orjinal Hoola'yı. Hiçbir şekilde yine kızıllık barındırmayan soğuk alt tonlu bir bronzlaştırıcı. Eğer teniniz çok açık değilse orta ve esmer tenli biriyseniz bu versiyonunu orijinal versiyonunu tercih edebilirsiniz. Çok rahatlıkla kontür yapmak için uygularsınız. Kalıcılığı muhteşem. Favori bir üründür zaten, herkesin beğendiği bir üründür bu. Benim de aynı şekilde.


Benefit Hoola Lıte


En iyi bronzer Benefit Hoola Lıte
Benefit Hoola Lıte

Gelelim Hoola Light'a. Bazı açık tenliler de, çok açık beyaz tenliler için söylüyorum Hoola koyu kalabiliyordu. Herkes diyordu ki keşke bir tane daha böyle daha açık bir rengi çıksa diye. Benefit bunu duymuş olacak ki Hoola Light'ı çıkarttı. Çok beğendim. Çok doğal duruyor, bu da yine soğuk alt tonlu bir pudra. Eğer cildiniz esmerse dediğim gibi bu versiyonuna ihtiyacınız olmayacak orjinalini kullanırsınız. Ama açık tenli biriyseniz Hoola Light'ı da tercih edebilirsiniz. İkisi de çok güzel, benim en sevdiğim pudralardan biri.


NARS Laguna Bronzer


En iyi bronzer NARS Laguna Bronzer
NARS Laguna Bronzer

Efsanelerden biri olan Nars'ın Laguna'sı ile devam edeyim. Benim de çok severek kullandığım bir pudra. Kesinlikle içerisinde kızıllık barındırmayan en açık tenlisinden en koyu tenlisine kadar her ten rengine sahip herkesin gönül rahatlığıyla her şekilde uygulayabileceği bir pudra. Ben bazen kontür yapmak için kullanıyorum.


Bazen de allık olarak kullanıyorum. Allık olarak da muhteşem duruyor. Hatta bir çok göz makyajımda da yine far olarak da uyguluyorum. Hani bir tane pudram olsun ama hani her şekilde kullanayım diyorsanız Nars'ın Laguna'sını da değerlendirebilirsiniz.


Essence Sun Club Matt Bronzing Powder


En iyi bronzer Essence Sun Club Matt Bronzing Powder