Ara
  • Kesfeet

İlk Buluşmada Kadını Aşık Etmek İçin 10 Manipülasyon

İlk buluşma herkes için zor bir süreç hoşlandığınız kadını kendinize aşk etmek istiyorsunuz biliyorum. Eğer ilk buluşmada kadını nasıl aşık edebileceğinizi öğrenmek istiyorsanız listeyi sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim.

Hazırsanız başlıyoruz.


Kadınları Nasıl Aşık Ederim 10 Manipülasyon Tekniği


1- Karşınızdakine özel hissettirin.

2- Kadınlara değer verin.

3-Kadının davranışlarınızı etkilemesine izin vermeyin.

4- Gerçek kişiliğinizi saklayın.

5- Konuşurken basit cümleler kurmayın.

6- Sıkılmış gibi davranın.

7- Bir kadınla konuştuğunuz zaman onun içerisindeki çocuğu görün.

8- Zayıflıklarını bulun.

9- Yakınlaşmaya çalışmayın.

10- Ayrıldıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi davranın.1- Karşınızdakine özel hissettirin.Tutkulu bir şekilde kadının gözlerinin içine bakabilmeniz çok önemlidir. Shakespeare'in de dediği gibi “Gözler ruhun penceresidir”. Kadına tehlikeli olduğunuzu hissettirin.

Bakışlarınızla “senin aklını öyle bir başından alırım bir daha kendine gelemezsin.” Diyebilmelisiniz. Örneğin sadece gözlerinizle gülümsemeye çalışın. Bunun için gülümserken ağzınızın hareket etmediğinden emin olmalısınız.


2- Kadınlara değer verin.


gif

Bir kadınla konuşurken düşünce biçiminiz şöyle olmalı: “Ben kadınlara değer veriyorum. Bu yüzden sadece kadın olduğun için değerlisin.” Burada kafanız karışabilir. Kadınları istemek ile kadınlara ihtiyacınız olması farklı şeylerdir. İstediğiniz şeyin ne olduğunu bilin.


Kadınları istiyorsunuz ve erkeksi davranarak onlara üstünlük kuruyorsunuz. Ona liderlik ederek sanki ona değer veriyormuşsunuz gibi gözükmelisiniz. Bu şekilde karşınızdaki kadın sizden etkilenecek ve size bağlanmaya başlayacaktır.


3-Kadının davranışlarınızı etkilemesine izin vermeyin.


gif

Ne zaman ki bir kadın sizden hoşlandığını gösterse hemen onu kaybediyorsunuz. Adeta elinizden uçup gidiyor. Çünkü şöyle düşünüyorsunuz: “Yaşasın! Sonunda bir kadın benden hoşlanıyor.”

İşte problem burada başlıyor. Çünkü kız ilgisini göstermeye başladığında eski sıradan halinize geri dönüyorsunuz. Önemli olan kızı tavlamak değil, onu hayatınızda tutabilmektir.

Sizi karizmatik yapan özelliklerinizi geliştirirken, sizi zayıf gösteren özelliklerinizi de saklamayı öğrenmelisiniz.


4- Gerçek kişiliğinizi saklayın.


Biliyorum bu yazının altına “kendiniz olun” diye yorumlar gelecektir. İzlediğiniz filmlerdeki karizmatik erkekleri düşünün. Sizce bu erkekler kendileri gibi mi davranıyorlar?

Tabii ki de hayır. Bu oyuncuları bir bar çıkışında alkollü bir şekilde gördüğünüzde şaşırıyorsunuz değil mi?


Çünkü alkol yüzünden rol yapamıyorlar ve kendileri gibi davranmaya başlıyorlar. Böylece gerçek kişilikleri ortaya çıkıyor. Ve o karizmatik erkek uçup gidiyor. Örneğin, sabah kalktığınızda evdeki halinizi düşünün. Yüzünüzü yıkamaya giderken pis koktuğunuzun farkına varıyorsunuz.


Aynadaki kendinize bakıp: "Bu nasıl bir tip lan?" diyorsunuz.

Sonra dışarıya çıkmak için hazırlanıyorsunuz. Parfümler sürüyorsunuz. saçınıza şekil veriyorsunuz. En güzel kıyafetlerinizi giyiyorsunuz. Kapıdan çıkmadan son bir kez kendinize bakıyorsunuz ve içinizden “Vay be! ne yakışıklıyım” diyorsunuz.


Tüm bunları yapıyorsunuz. Çünkü evdeki halinizle dışarıda sizi kimsenin beğenmeyeceğinin farkındasınız. Sizin gerçek kişiliğiniz evdeki haliniz gibidir. Bu yüzden "Kendiniz olun" diyenlere aldırış etmeyin.


5- Konuşurken basit cümleler kurmayın.


Bir erkeği karizmatik yapan en önemli şey diğer erkeklerden farklı konuşmasıdır. Bunun için de basit cümlelerden kaçınmanız gerekmektedir. Burada çok zekice ve çok anlamlı cümleler kurmaktan bahsetmiyorum. Örneğin birisi size "Nasılsın?" diye sorduğunda: "Pimi çekilmiş bir bomba gibiyim.


Patlamaya hazır ve sabırsız. Peki sen nasılsın?" Diyebilirsiniz. Karizmatik olmak için söylediklerinizin anlamlı olması gerekmez. Unutmayın! Ne söylediğiniz değil, nasıl söylediğiniz önemlidir.


6- Sıkılmış gibi davranın.


gif

Karşınızdaki kadının sizinle ilgilendiğini anladığınızda sıkılıyormuşsunuz gibi hareketler yapın. Heyecanlanmadan sadece normal davranmaya çalışın. Uykunuzdan yeni uyanmış gibi kısık bir sesle konuşun. Size bir şey söylediğinde “Aa öyle mi?” diyerek ilgilenmediğinizi gösterin.


Sessiz kalarak kadının daha çok konuşmasına izin verin.

Kadın komik bir şey söylediğinde kahkaha atmak yerine kısa bir süre gözlerinizle gülümseyin ve hemen ciddileşin. Böylece kadın sizin ne düşündüğünüzü tam olarak anlayamayacaktır. Acaba, onu seviyor musunuz yoksa sevmiyor musunuz? hoşlanıyor musunuz yoksa hoşlanmıyor musunuz? bilemeyecektir.


Sanki bir erkek arkadaşınızla konuşuyormuşsunuz gibi rahat davranmalısınız. Böylece kadınlarla çok daha iyi konuşmaya başlayacaksınız. İşin komik tarafı ise; bunun için hiçbir taktik uygulamanıza bile gerek yok. Sadece bakış açınızı değiştirmeniz yeterli olacaktır.


7- Bir kadınla konuştuğunuz zaman onun içerisindeki çocuğu görün.


Çünkü onu bir çocuk olarak gördüğünüzde bakış açınız da değişecektir. Karizmatik erkekler kadınlara “Bebeğim, yavrum, kızım, minik kuşum, prensesim” gibi şeyler söyleyerek hitap ederler. Böylece iki şeyi başarmış olurlar.


1- kadının ihtiyacı olan baba figürü gibi gözükürler.

2- davranışları daha otoriter ve yönlendirici bir hale gelir.

Örneğin ben bir kadınla konuşurken “Canım bugün seni çok mu yordular? Kıyamam ben sana. Çok mu çalıştın sen?” gibi şeyler söylerim. Burada anlattıklarım size komik gelebilir. Ama kadın psikolojisi üzerine araştırmalar yaptığınızda ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz.


8- Zayıflıklarını bulun.Bütün zayıflıklarımız küçüklüğümüzde yaşadığımız şeylerden gelir. Bu yüzden kadının çocukluğu ile ilgili bilgiler edinmelisiniz. Geçmişi ile ilgili bazı konulardan konuşurken kadının bir çocuk gibi davrandığını fark edebilirsiniz.

Örneğin babası ile ilgili bir soru sorduğunuzda hemen konuyu değiştirmeye çalışıp: “Babamla aramız normal” gibi bir cevap verebilir.